All will be good.Only not now.

Объявление



Правила АнкетаСписок ролейЗанятые внешности
Действия в игре:
Приглашаем вас на новую ролевую игру "All will be good.Only not now".Как такового сюжета у нас нет,ибо мы посчитали,что глупо играть "по шагам",наверное намного лучше,чтобы у каждого была своя сюжетная линия,своя личная жизнь.Вы можете выбрать в какой стране жить (в нашем случае это либо Германия,Англия или США),также можете выбрать сами какое место/профессию в городе вы будите занимать,начиная от фанатов ТН XD,заканчивая директорами крупнейших клубов города и т.д.. Здесь возможно воплотить мечты в реальность,занять место рядом со своей любимой звездой и просто наслаждаться жизнью!)

Погода/время/дата:
Небо затянуто тучами и вот-вот начнётся дождик,лёгкий прохладный ветерок.Температура +16.
8:00 - 12:00
7 апреля


Объявления от админа:
Звёздные ники приветствуются,ознакомьтесь со список нужных персонажей.

Дополнительно: Так как ролевая только открылась,то мы нуждаемся абсолютно во всех,как в девушках,так и парнях.
Внимание: Стараемся регистрировать поменьше клонов,а то обычно пол ролевой ходят с внешностью Каулитцев,будьте оригинальней остальных.Помним также,что плагиат карается законом,если заметим,то наша месть будет жестокой,ибо нех брать авторские работы без разрешения ^__^.
Реклама: PR, пароль: 0000.


Администрация: Bill Kaulitz,Tom Kaulitz
Модераторы: идёт набор

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » All will be good.Only not now. » {Реклама} » Де в ІТ найкраще знайти роботу?


Де в ІТ найкраще знайти роботу?

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Шукаю роботу в ІТ-сфері і не знаю, де краще розпочати свій пошук. Чув про багато платформ, але не можу обрати найефективнішу. Може, ви порадите, куди краще звертатися?

0

2

Я зараз на останньому курсі університету та активно шукаю роботу в ІТ-сфері. Хочу знайти компанію, де змогу розвиватись і де цінують нові ідеї. Чув, що деякі компанії відкривають двері для талановитих новачків, особливо в таких напрямках як розробка, DevOps чи системне адміністрування. Мене цікавить, чи є варіанти для таких, як я. Де краще всього почати шукати? Чи є якісь компанії, які зараз активно наймають?

0

3

Особисто я можу розповісти про деякі чудові можливості в компанії "Галактика", яка активно шукає таланти у сфері DevOps, що є одним із найбільш затребуваних напрямків у сучасній ІТ-індустрії. Тут ви точно можете дізнатися про те хто такий DevOps та як він трансформує ІТ компанії в Україні https://galaktica.io/blog/hto-takyy-dev … kompaniyi/ . DevOps-інженери в "Галактиці" працюють над оптимізацією процесів розробки та експлуатації, забезпечують безперервну інтеграцію та доставку, а також автоматизацію рутинних процесів. Це не лише дозволяє прискорити вихід продуктів на ринок, а й підвищує їх якість. "Галактика" надає широкі можливості для навчання та професійного розвитку своїх співробітників, зокрема через участь у великих міжнародних проектах і доступ до передових технологій. Крім того, якщо ви зацікавлені в інших ІТ-спеціалізаціях, таких як програмування, аналіз даних чи системне адміністрування, "Галактика" також відкрита до кандидатів у ці напрями.

0


Вы здесь » All will be good.Only not now. » {Реклама} » Де в ІТ найкраще знайти роботу?


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно