All will be good.Only not now.

Объявление



Правила АнкетаСписок ролейЗанятые внешности
Действия в игре:
Приглашаем вас на новую ролевую игру "All will be good.Only not now".Как такового сюжета у нас нет,ибо мы посчитали,что глупо играть "по шагам",наверное намного лучше,чтобы у каждого была своя сюжетная линия,своя личная жизнь.Вы можете выбрать в какой стране жить (в нашем случае это либо Германия,Англия или США),также можете выбрать сами какое место/профессию в городе вы будите занимать,начиная от фанатов ТН XD,заканчивая директорами крупнейших клубов города и т.д.. Здесь возможно воплотить мечты в реальность,занять место рядом со своей любимой звездой и просто наслаждаться жизнью!)

Погода/время/дата:
Небо затянуто тучами и вот-вот начнётся дождик,лёгкий прохладный ветерок.Температура +16.
8:00 - 12:00
7 апреля


Объявления от админа:
Звёздные ники приветствуются,ознакомьтесь со список нужных персонажей.

Дополнительно: Так как ролевая только открылась,то мы нуждаемся абсолютно во всех,как в девушках,так и парнях.
Внимание: Стараемся регистрировать поменьше клонов,а то обычно пол ролевой ходят с внешностью Каулитцев,будьте оригинальней остальных.Помним также,что плагиат карается законом,если заметим,то наша месть будет жестокой,ибо нех брать авторские работы без разрешения ^__^.
Реклама: PR, пароль: 0000.


Администрация: Bill Kaulitz,Tom Kaulitz
Модераторы: идёт набор

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » All will be good.Only not now. » {Реклама} » Косметика


Косметика

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Моя робота косметолога стала великою частиною мого життя, і мені дуже важливо мати якісну косметику. Може, ви знаєте, де можна замовити засоби для процедур?

0

2

Здоров'я моїх клієнтів - це найважливіша річ для мене як косметолога. Коли я купую косметику для роботи, я завжди звертаю увагу на склад та властивості продуктів. Важливо, щоб вони були ефективними, але при цьому безпечними для шкіри. Особисто мені подобається цей магазин, де є косметика і препарати для косметологів високої якості. Я завжди обираю продукцію відомих виробників з гарною репутацією і сертифікованою косметикою. Такий підхід дозволяє мені забезпечити моїм клієнтам максимальний результат без ризику для їх здоров'я.

0

3

Як часто слід наносити сонцезахисний крем зі SPF та як правильно повторювати процес у залежності від умов та тривалості перебування на сонці?

0

4

Для мене, як для звичайної людини, догляд за шкірою - це запорука здоров'я та краси. Я завжди стараюся обирати натуральні засоби, які ефективно допоможуть моїй шкірі. Сонцезахисний крем Alissa Beauté https://alissabeaute.com.ua/uk/product- … y/suncare/ це саме те, що мені потрібно. Він захищає від ультрафіолету, зволожує шкіру і не залишає жирної плівки. А ще в ньому немає шкідливих речовин, що робить його безпечним для використання навіть для дітей. Його ефективність поєднується з натуральним складом - і це робить його моїм улюбленим засобом для захисту шкіри.

0

5

Я вже давно шукаю хороші косметичні засоби для волосся, особливо мене цікавлять прямі пігменти для волосся, бо хочу освіжити колір без шкоди. Можливо, хтось може порекомендувати надійний інтернет-магазин? Я бачила багато реклам, але вибрати щось одне доволі складно. Хочеться, щоб ціна була доступна, а якість продукції на високому рівні. Можливо, в когось є досвід замовлення таких засобів онлайн?

0

6

Я з радістю допоможу вам з вибором косметики для волосся. Як стиліст, я часто стикаюсь з питаннями про підбір засобів для догляду та забарвлення волосся. Враховуючи ваші потреби в прямих пігментах для волосся, рекомендую звернути увагу на інтернет-магазин TOTIS Hair. Вони спеціалізуються саме на таких продуктах. Зокрема, у їхньому каталозі є прекрасні прямі пігменти для волосся , які не лише освіжать колір вашого волосся, а й забезпечать йому належний догляд. Прямі пігменти з TOTIS Hair – це чудовий варіант для тих, хто бажає підтримувати яскравість кольору без додаткового пошкодження волосся. Ці засоби не містять аміаку та інших шкідливих компонентів, що є великою перевагою для здоров'я вашого волосся. Крім того, на сайті ви можете знайти детальні описи продуктів і відгуки інших покупців, що допоможе вам зробити обдуманий вибір.

0


Вы здесь » All will be good.Only not now. » {Реклама} » Косметика


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно